Razpored domačih tekem v MARCU 2024

ŠZŠ 29. februar, 2024
444
Razpored domačih tekem v MARCU 2024

Razpored domačih tekem vseh selekcij klubov in društev, članov Športne zveze Šoštanj, v mesecu MARCU 2024.


 

DOMAČE TEKME ČLANSKIH EKIP - marec 2024
Datum Ura Šp. panoga Tekmovanje Lokacija Igrajo
sob, 02.03. 19:00 košarka 4. SKL Športna dvorana Elektra Šoštanj : Nazarje
sob, 09.03. 13:00 kegljanje ženske 1. B liga vzhod Kegljišče Šoštanj : Radenska
sob, 09.03. 16:30 odbojka ženske 2. DOL Športna dvorana Kajuh Šoštanj : ŽOK Sobota
sob, 09.03. 17:00 kegljanje moški 2. liga vzhod Kegljišče Šoštanj : Konjice 2
sob, 09.03. 19:00 odbojka moški 1. liga - zelena Športna dvorana Šoštanj Topolšica : Alpacem Kanal
sob, 16.03. 19:00 košarka 4. SKL Športna dvorana Elektra Šoštanj : Vrani Vransko
sob, 23.03. 17:00 kegljanje moški 2. liga vzhod Kegljišče Šoštanj : Brežice
sob, 23.03. 18:00 odbojka ženske 2. DOL Športna dvorana Kajuh Šoštanj : Turbina Ruše
           
DOMAČE TEKME MLAJŠIH SELEKCIJ - marec 2024
Datum Ura Šp. panoga Tekmovanje Lokacija Igrajo
ned, 03.03. 13:30 košarka U16 Športna dvorana Elektra Šoštanj : Murska Sobota črni
pet, 08.03. 17:00 rokomet st. dečki B Telovadnica OŠ DRŠ Sebastjana Soviča : RK Krško
pet, 08.03. 18:15 rokomet st. dečki A Telovadnica OŠ DRŠ Sebastjana Soviča : ŠD Mokerc - KIG
sob, 09.03. 9:00 odbojka moški st. dečki Športna dvorana Šoštanj Topolšica : ŠD Braslovče
sob, 09.03. 9:00 košarka U14 Telovadnica OŠ Elektra Šoštanj modri : Maribor mladi B
sob, 09.03. 9:00 košarka U10 OŠ Livada Velenje Elektra Šoštanj rumeni : Vrani Vransko
sob, 09.03. 11:00 košarka U14 Telovadnica OŠ Elektra Šoštanj beli : Slovan B
sob, 09.03. 11:30 košarka U10 OŠ Livada Velenje Elektra Šoštanj rumeni : Helios Domžale B
ned, 10.03. 9:00 košarka U12 OŠ Livada Velenje Elektra Šoštanj modri : Slovan
ned, 10.03. 11:30 košarka U12 OŠ Livada Velenje Elektra Šoštanj modri : Calcit Basketball
ned, 10.03. 17:00 košarka U20 Športna dvorana Elektra Šoštanj : Ivančna Gorica
sob, 16.03. 9:00 odbojka moški ml. dečki Športna dvorana Turnir v odbojki za mlajše dečke
sob, 16.03. 10:00 košarka U14 Telovadnica OŠ Elektra Šoštanj modri : Šentjur Tajfun B
ned, 17.03. 10:00 košarka U16 Športna dvorana Elektra Šoštanj : Bistrica Kety Emmi A
pet, 22.03. 17:00 rokomet st. dečki B Telovadnica OŠ DRŠ Sebastjana Soviča : RD Rudar
pet, 22.03. 18:30 rokomet kadeti Telovadnica OŠ DRŠ Sebastjana Soviča : RK Sevnica
sob, 23.03. 9:00 odbojka ženske st. deklice Športna dvorana Turnir v odbojki za starejše deklice
sob, 23.03. 14:00 košarka U14 Športna dvorana Elektra Šoštanj modri : Vrani Vransko črni
ned, 24.03. 9:00 košarka U12 OŠ Livada Velenje Elektra Šoštanj rumeni : Podčetrtek
ned, 24.03. 11:30 košarka U12 OŠ Livada Velenje Elektra Šoštanj rumeni : Keleja

https://sportna-zveza-sostanj.org/besedila/domace-tekme

Iskanje